Suplování:   Úterý 10.3.2020

datum výpisu: 9.3.2020

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

8.C

PROJ

PROJ

PROJ

PROJ

PROJ

PROJ

   

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Melichárek Milan (NEM)

KOS

-

-

-

-

-

   

Galušková Hana (NEM)

-

MIK

..

HRI

OPR

..

   

Hladká Miluše (NEM)

HAI

HAI

HAI

HAI

-

     

Hochelová Hana (NEM)

BIE

BIE

BIE

BIE

-

BOX

   

Chvílová Kamila (PROJ)

NOJ

-

-

..

-

-

   

Kahánková Alena (JINÝ)

     

KOS

PAG

..

   

Koníčková Andrea (Dokl)

   

PAG

GAJ

..

     

Korvasová Šárka (NEM)

HOE

-

KAH

VOS

VRA

PLM

   

Novák Jiří (PedD)

MAN

CHR

-

MIK

RYB

-

   

Tomáštíková Eva (NEM)

HOJ

-

RYB

NOJ

ILC

-

-

 

Vlachynská Vendula (NEM)

CHV

HOJ

CHR

CHR

..

..

-

-

Ohnoutková Dagmar (NEM)

-

-

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.hod

Tv

 

(led1)

supluje

Habartová Ivana

(HLA)

 

2.hod

Čj

 

(42)

supluje

Habartová Ivana

(HLA)

 

3.hod

M

 

(42)

supluje

Habartová Ivana

(HLA)

 

4.hod

Čj

 

(42)

supluje

Habartová Ivana

(HLA)

3.A

3.hod

Aj

A3a2

(38)

spojí

Kahánková Alena

(KOR)

 

5.hod

Tv

 

(TV1)

supluje

Pagáčová Šárka

(KAH)

3.B

4.hod

Aj

A3b2

(40)

změna

Vosáhlová Miluše

 
 

4.hod

Aj

A3b1

(40)

spojí

Vosáhlová Miluše

(KOR)

3.C

5.hod

Aj

A3c1

(37)

spojí

Vráželová Taťána

(KOR)

4.A

3.hod

M

 

(49)

supluje

Pagáčová Šárka

(KON)

 

4.hod

Čj

 

(49)

supluje

Gajdošová Pavla

(KON)

 

5.hod

Čp

   

odpadá

 

(KON)

 

6.hod

Shr

   

odpadá

 

(KAH)

4.C

6.hod

Aj

A4c1

(48)

spojí

Palmovská Eva

(KOR)

5.A

4.hod

Tv

 

(TV2)

supluje

Kostílek Michal

(KAH)

5.B

4.hod

Vv

 

(24)

supluje

Novotná Jana

(TOM)

 

5.hod

Vv

 

(24)

supluje

Ilčík Martin

(TOM)

5.C

1.hod

Čj

 

(23)

supluje

Bieliková Monika

(HOC)

 

2.hod

M

 

(23)

supluje

Bieliková Monika

(HOC)

 

3.hod

Čj

 

(23)

supluje

Bieliková Monika

(HOC)

 

4.hod

Čs

 

(23)

supluje

Bieliková Monika

(HOC)

 

6.hod

Pla

 

(Baz1)

spojí

Botková Xenie

(HOC)

6.A

1.hod

Ts

D6ab

(TV1)

spojí

Chvojka Petr

(VLA)

6.B

1.hod

Ts

Chl

(Hal1)

supluje

Maňásek Aleš

(NOV)

 

1.hod

Ts

D6ab

(TV1)

spojí

Chvojka Petr

(VLA)

 

4.hod

M

 

(16)

supluje

Mikulková Libuše

(NOV)

6.C

1.hod

M

 

(13)

supluje

Horáková Eva

(KOR)

7.A

2.hod

D

 

(05)

supluje

Mikulková Libuše

(GAL)

7.B

1.hod

Čj

 

(22)

supluje

Horák Jan

(TOM)

7.C

2.hod

Čj

 

(06)

supluje

Horák Jan

(VLA)

 

5.hod

Vv

   

odpadá

 

(VLA)

 

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(VLA)

8.A

2.hod

Ts

D8ab

(TV1)

spojí

Chromý Adam

(NOV)

 

3.hod

Čj

 

(15)

supluje

Rybářová Marie

(TOM)

 

5.hod

D

 

(15)

supluje

Opravilová Yveta

(GAL)

8.B

2.hod

Ts

D8ab

(TV1)

spojí

Chromý Adam

(NOV)

 

4.hod

D

 

(12)

supluje

Hřibňák Marek

(GAL)

9.A

1.hod

M

 

(44)

supluje

Kostílek Michal

(MEK)

 

3.hod

Ts

Dab9

(Hal1)

spojí

Chromý Adam

(VLA)

 

4.hod

Ts

Dab9

(Hal1)

spojí

Chromý Adam

(VLA)

9.B

3.hod

Ts

Dab9

(Hal1)

spojí

Chromý Adam

(VLA)

 

4.hod

Ts

Dab9

(Hal1)

spojí

Chromý Adam

(VLA)

 

5.hod

M

 

(14)

supluje

Rybářová Marie

(NOV)

9.C

1.hod

Čj

 

(19)

supluje

Novotná Jana

(CHL)

 

Zpracováno v systému Bakaláři