Aktuálně

Pohár pro vítěze halové atletické olympiády 1. stupně opět zůstal na Sportovce

Na tradiční halovou olympiádu pro děti z 1. stupně ZŠ, kterou každoročně pořádá ZŠ Sportovní v měsíci březnu, zavítali malí reprezentanti 7 základních škol. Soutěžilo se ve sprintu na 30 m, skoku z místa, hodu míčkem, vytrvalosti a vrcholem byly atraktivní štafetové běhy.

Žáci ZŠ Sportovní /8 chlapců a 8 dívek/ opět převedli výborné výkony, v součtu získali nejvyšší počet bodů za svá umístění (135 b.) a po zásluze zvítězili.  Na 2. místě se umístila ZŠ Hluk (96 b.), 3. příčka patřila ZŠ TGM Bojkovice (77 b.).

Školu reprezentovali:

Medailová umístění:
1. místo: Elfmarková, Mikulčík, Kučíková– skok, Basovník, Bilíková – hod, Zelina, Železník – běh na 30 m, Stejskal, Sukupová – vytrvalost,  štafety ml. dívky, ml. chlapci, st. dívky, st. chlapci
2. místo: Šípek – skok, Vránová, Shumulikoski – hod, Hrdlíková – běh na 30 m, Chaloupková - vytrvalost