Republikové finále opět pro Sportovku

9 nejlepších škol se sešlo na atletickém stadionu v Holešově v krajském kole Štafetového poháru pro žáky 1. stupně ZŠ, aby bojovalo o postup na republikové finále. Naši žáci běhali skvěle a suverénně zvítězili ve všech 4 štafetách /8 x 100 m a 8 x 200 m/.   Po zásluze tedy mohou odjet již popáté reprezentovat Zlínský kraj do celostátního kola, které se koná 26. května opět v Holešově. Na 2. místě se umístila ZŠ Oskol Kroměříž, bronzové medaile si odvezli žáci ZŠ Slovan Kroměříž.
Gratulujeme!
V doplňkových disciplínách jsme taktéž uspěli. Nejlepší skokani z místa: Valentová 206 cm a Železník 208 cm.

Školu reprezentovali:
mladší žáci: Voáček J., Shumulikoski T., Otrusina D., Kunovjánek A., Mojžíšová P., Sukupová V., Žišková L., Černochová K.
starší žáci: Vojáček M., Jamný D., Železník L., Michelfeit A., Valentová V., Vávrová J., Čevelová M., Sušilová N.