Sportovka se loučila s deváťáky fotbalisty

Již tradiční formu rozloučení s deváťáky připravili učitelé svým absolventům na sportovní škole ve spolupráci s 1. FC Slovácko.
Ve čtvrtek 20. června se na hlavním stadiónu 1. FC Slovácka v Uh. Hradišti utkali žáci 9. A sportovní třídy se zaměřením na kopanou a současně hráči 1. FC Slovácko s mužstvem osobností z řad trenérů 1. FC Slovácka.
V mužstvu osobností nechyběli trenéři mládeže 1. FC Slovácko vedeni hlavním trenérem žáků v 1.FC Slovácku Michalem Vojtíškem. Kvalitu jistě dodávali i bývalí hráči Uherského Hradiště a 1.FC SYNOT Miroslav Hlahůlek, Pavel Němčický, Tomáš Randa, Miloš Penner, Radim Palčík. 

V poločase utkání pak na plochu stadiónu nastoupili největší osobnosti jednotlivých tříd školy, které vybírali třídní učitelé a jejich celoroční práce byla odměněna z rukou ředitele školy Mgr. Milana Melichárka pochvalným listem a pozorností Sdružení rodičů při ZŠ Sportovní v Uh. Hradišti.
Diváckou kulisu vytvořili žáci ZŠ Sportovní a jejich učitelé. V pěkné atmosféře se hrál dobrý fotbal s neustálou mírnou převahou mužstva osobností. Ti svoji převahu vyjádřili i brankově a celkový výsledek 4 : 0 pro osobnosti lze označit za zasloužený.