třída IX. C

PROJEKTOVÝ DEN - Ochrana obyvatel za mimořádných situací

V pátek dne 13.5. proběhl na naší škole projektová výuka v rámci teoretické přípravy na akci "Branný den". Tématem bylo seznámení žáků s chováním v případě mimořádně nebezpečných situací.

Katka v krajském kole anglické olympiády

Žákyně naší třídy 9.C Katka Grossmannová si zopakovala z minulého roku postup do krajského kola Olympiády v anglickém jazyce.

Soutěž se konala dne 31.03. 2016 ve Valašském Meziříčí, kde mezi sebou zápolila osmička nejlepších angličtinářů Zlínského kraje. Katka své vynikající umístění z minulého roku letos ještě o krůček překonala a skončila tak mezi obrovskou konkurencí na úžasném 2. místě.  Děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!

Hokejové utkání - UČITELÉ vs. ŽÁCI 9.TŘÍD

Dne 29.3. proběhne exhibiční utkání žáků 9. tříd naší školy proti týmu učitelů. Za třídu 9.C bude hrát rychlík na ledě - Vojta Hurdes. Ostatní žáci 2. stupně půjdou fandit a povzbuzovat na zimní stadion. Jste srdečně zváni! Utkání bude startovat asi v 10:00.

Úspěch žákyně 9.C

V okresním kole olympiády v anglickém jazyce, která se konala ve dnech 11. a 12. února 2016 v Uherském Hradišti, uspěla žákyně naší třídy Katka Grossmannová! Vybojovala krásné 2. místo z počtu 37 dětí. Soutěže se celkem účastnilo 24 škol. Gratulujeme!

MIKULÁŠ NA SPOROTVCE

Také letos zavítal Mikuláš i k nám na sportovku a to s hojným počtem čertů i andělů. V pátek 4.12. obdařil žáky 1., 2. a 3. ročníků pod podmínkou vzorného chování dárky a ti předvedli, jak krásně umí zpívat. Ačkoliv by někdo nevěřil, několik andělů se našlo i z naší třídy 9.C! Děkujeme za účast.

Třídní schůzky

Ve čtvrtek 26. 11. proběhnou třídní schůzky. Od 15:00 je možnost osobní konzultace u třídního učitele (kabinet u tělocvičny). V 16:00 potom začne samotná schůzka s rodiči v prostorách třídy 9.C, předem děkujeme za účast.

Kulturní představení

Dne 5. 11. 2015 naše třída navštívila poučné představení v klubu kultury. Jeho obsahem bylo zábavnou a žákům blízkou formou připomenout, jaké jsou zásady slušného chování a společenské etikety.

Testování - SCIA

Ve středu 4.10.2015 se třída 9.C zúčastní testování SCIA. Žáci si na vlastní kůži vyzkouší, jaká je obsahová náplň tohoto typu testů i za jakých podmínek probíhají. Výuka bude v tento den končit po 4. hodině, tedy v 11:40.

Úspěch žákyně 9.C

Již tradičně proběhla na naší škole soutěž "PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN". Úspěch v něm sklidila žákyně 9.C - Sára Martišková, která se umístila na 3. místě.

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Vystoupení YOYO týmu

Dne 21.9.2015 se třída 9.C zúčastnila sportovně-výchovného představení, které nám předvedl tým Yoyofactory. Jedním z dvojice představitelů umění s jojem byl mimochodem profesionál  Vašek Kroutil. Více informací zde: http://www.yoyofactory.com/vashek-kroutil/