třída VII. A

Film Planeta Česko a teorie k "Braňáku"

Dne 18.4. jsme shlédli v kině přírodopisný film Planeta Česko. Tento film nám ukázal, jak krásná a pestrá je naše příroda a že dobrodružství světa zvířat máme na dosah ruky - stačí se jen podívat. Ve zbytku dopoledne žáci absolvovali 4 semináře, které je teoreticky připravili na Branný den konající se v tradičně červnu.


Školní futsalová liga - divizní kolo

Dne 15.2. se konalo divizní kolo futsalové ligy starších žáků v Rousínově. Tým naší školy, v kterém by nominován také žák 7.A Filda Janečka, zvítězil a postupuje do dalšího kola.

Projekt EDISON

Druhý týden v únoru byly na naší škole zahraniční studenti z Turecka, Číny, Taiwanu a Malajsie. V rámci projektu Edison chodili do výuky žáků a prezentovali svoji zemi, kulturu a debatovali v anglickém jazyce. Níže pár fotek z úvodní prezentace naší školy, která proběhla několika vystoupeními v tělocvičně.

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK

V lednu nás čekal lyžařský výcvikový kurz. Ubytování jsme byli v horské chatě Paprsek v Rychlebských horách, kde pro nás byla připravena jak kilometrová sjezdovka se sedačkovou lanovkou, tak i na momentální podmínky skvěle upravené běžkařské tratě.

Futsalový turnaj

Dne 9.11. se konal na sportovní hale v Uh. Hradišti futsalový turnaj mladších žáků. Proběhlo 1. kolo soutěže, de naši kluci vyhráli nad Církevní ZŠ ve Zlíně a ZŠ Kvasice a postupují do dalšího kola. Ze tříde 7.A reprezentovali: Filip Janečka, Tobiáš Huspenina, Filip Marek, Michal Trefilík, Samuel Straka, Tibor Dunka, Kolář Šimon

HALLOWEEN V 7.A

Ve středu 25.10. se konalo na naši škole Halloweenské strašení. Bodovali se jednotlivé masky žáků, ale také výzdoba tříd.

Zeměpisná přednáška

Ve středu 4.10. připravila cestovatelská skupina POHODÁŘI zeměpisnou přednášku o Polsku, která se konala v městském kině.