třída VIII. A

V rámci přírodopisu se naše třída vydala do Zoo Lešná

Do Vánoc už nám zbývá jen chvíle, proto jsme si vyzdobili naši třídu ...

Dvojnásobní vítězové !!!

Již druhým rokem u nás probíhají tzv. "barevné dny". Letos školní parlament vybral barvu černou, modrou a růžovou. A naše třída se opět skvěle zapojila a zvítězila!

A za vítězství - sladká odměna

Naše krásné a jedinečné Vánoce...

27.ledna - i naše třída umí učit !!!

27. ledna 2015 si žáci vyměnili roli s třídní učitelkou. Každý z žáků měl na starost minimálně jednoho žáka/žákyni ze 3. A. Zpracovávali společně pozvánku na karneval. Žáci poznali nejen pohled na výuku očima učitele, ale také se společně snažili prohlubovat vztahy mezi staršími a mladšími žáky. 8. A to samozřejmě, jak jinak, zvládla na JEDNIČKU S HVĚZDIČKOU !!!


Máme nově vymalovanou třídu s výzdobou na "Valentýn"

Jaro je konečně tady, a tak jsme si vyzdobili třídu ...

Hokejový zápas - učitelé versus deváťáci - i MY jsme "fandili"

             Týden zdravého životního stylu 2015

     Od 20. - 22. 4. 2015 se na naší škole koná tzv. Týden zdravého životního stylu. A jelikož jsme sportovně nadaná třída, tak každý den je zaměřen na něco jiného...

     20. 4. 2015  Pondělí - den první

     Vydali jsme se s naší třídou do Zoo Lešná. Vyrazili jsme již v ranních hodinách autobusem z Uherského Hradiště a do Zoo Lešná jsme dorazili kolem 10. hodiny... Ochutnávka prvních fotek je zde a bude (snad) i video :-)

21. 4. 2015, ÚTERÝ - den druhý

     V úterý jsme se pro změnu vydali opět do Zlína :-) Ale tentokrát do Laser arény, která se nachází v těsné blízkosti Zimního stadionu ve Zlíně. Každý z žáků si zahrál 2 hry, z nichž každá trvala 15 minut ...

22. 4. 2015 Středa - den třetí ...

     Třetí a zároveň poslední den... Zakončili jsme jej hrou Bowling. Začali jsme hrát o půl desáte a skončili jsme po 12. hodině. I přesto, že se to bohužel neobešlo bez úrazu, tak věřím, že jsme si to všichni užili ...

Tečka za dnešním dnem? ..  22. 4. 2015 ?? Fandíme klukům z FC Slovácka

    A zde je slíbené video - luxusní !!!


Naše perfektní výkony ...

Fandíme dál !!! Slovácko !!!

 Ve středu, 6. 5. 2015, jsme se s holkami opět vydaly podporovat "naše kluky". Tentokrát jsme vyrazily do Boršic.

Žijeme TRETROU - Zlatá tretra Ostrava

     26. května 2015 jsme se vydali na Zlatou tretru v Ostravě. Jedná se o atletický mítink, který je plný atletických hvězd - Usain Bolt, Asafa Powell, Barbora Špotáková, Zuzana Hejnová, Pavel Maslák, Vítězslav Veselý ... Neskutečné zážitky jsme prožívali na Městském stadionu v Ostravě.

     Sice nám moc nepřálo počasí, ale přesto to stálo za to a v něčem jsme přece jenom to štěstí měli !!! Jakub Janík si podal ruku s Usain Bolt a při odjezdu jsme se ve vlaku setkali s Asafa Powel... a samozřejmě s ním máme fotečky !!!

     Takže příští rok jedeme znova !!!A byli jsme i v TELEVIZI :-)      http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11039614950-zlata-tretra-2015/415232401017001

Náš výlet - 31.5. - 2. 6. 2015, Třebíč, Březová

     V neděli 31. 5. 2015 jsme se vlakem vydali na náš školní výlet, který se konal v Třebíči, Březová. Kolem poledne jsme dorazili do cíle, kde nás čekal program Adventure. První den jsme absolvovali skok do prázdna,airsoft a hry na seznamování.

     Druhý den jsme začali lukostřelbou, poté nás čekal paintball, horolezecká stěna, vysokolanové centrum a raft na rybníku.

     Třetí den jsme zakončili projížďkou na koni a po obědě nás čekal odjezd domů ...

Video našeho výletu :-)

Ukončení fotbalové sezóny a našeho fandění ...

     6. června 2015 se hrál v Boršicích poslední fotbalový zápas našich kluků a samozřejmě jsme tam nemohly chybět !!! Kluci hráli, jako vždy, skvěle. Kluci, díky za skvělé fotbalové zážitky a holky - díky za fandění !!! Tak příští sezonu ...

A ještě chybějící video z TRETRY !!!

Osobnosti 8. A

     Jako každý rok se udělují osobnosti třídy. V šesté třídě to byl Jakub Janík a Lukáš Jakúbek, v sedmé třídě to byli Martin Baran a Barbora Čagánková a letos jsou to Natálie Mazáčová a Adam Krojzl.