Týden relaxačních aktivit v 3. B (27. 1. – 29. 1.2014)

V pondělí do hodiny hudební výchovy přišla děvčata ze 7. A třídy.  Zkusila nás naučit rytmický doprovod k písni, kterou jsme si nejdříve poslechli z youtube.  Pak začal nácvik. Neměla to s námi lehké, protože píseň byla dost rychlá a my méně chápaví. Zjistila, že musí slevit ze svých nároků a tak pro nás doprovod upravila. Podařilo se a v závěru hodiny jsme píseň zvládli.

V úterý jsme se od rána těšili na čtvrtou vyučovací hodinu. Deváťáci z 9.C si pro nás pod vedením paní uč. Evy Krystové nachystali pokusy. V chemii to syčelo, bublalo, hořelo, no prostě paráda. Každý z nás si nějaký ten pokus udělal. Škoda jen, že u toho nebylo 9 spolužáků, kteří ten den lyžovali na Stupavě.

Ve středu jsme si pro žáky 2. C připravili společný tělocvik. Rozdělili jsme se do družstev a plnili na stanovištích připravené cviky. Nejdříve jsme je mladším spolužákům předvedli a pak si je společně zacvičili.

Tento den ještě proběhla recitační soutěž mezi třeťáky, kterou vyhrála Barbora Škrášková, na druhém místě byl Miroslav Sýkora a třetí místo připadlo Veronice Daňkové.

Naši školní družinu v plavecké soutěži reprezentovali Honza Šimek, Natka Ryšavá, David Šupka, Rosťa Stodůlka a spolužáci ze 3. A. Skončili jsme na 2. místě. Soutěž jednotlivců vyhrála Natka Ryšavá.