Třída VII. A

Sidonie - den čtvrtý

Ve čtvrtek jsme se vydali na velkou túru. Cílem byla zřícenina hradu VRŠATEC na Slovensku. Ještě předtím jsme si o tomto hradě přečetli dávnou historii a zajímavé pověsti. Cestu k lesu jsme si zkrátili autobusem, ale i přesto jsme našlapali 18 km, což určitě stojí za pochvalu. Velké díky patří také klukům, kteří se celou cestu starali o našeho Toníčka. Poponášeli ho na zádech a v náručí, ale i přesto mu patří velký obdiv, protože tuto cestu zvládl! Toníku, jsi borec!

Po dlouhé ale záživné túře šly děti nasbírat dřevo na večerní táborák. Po zasloužené večeři (buchtičky s krémem, na které se děti těšily celou cestu:) následovalo vyhlášení soutěží jako turnaj v miniházené, orientační běh, cena za nejuklizenější pokoj atd...

Závěrem celého pobytu byt táborák, u kterého jsme se nejenom najedli, ale také jsme si vesele zazpívali.

CELÝ POBYT V SIDONNI SE VELMI PODAŘIL, děkujeme paní učitelce Kahánkové za organizaci programu, paní zdravušce Simči za velkou výpomoc a také Toníčkovi, který nám všem dělal opět obrovskou radost.