ZIMNÍ LYŽAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ

Atletický oddíl pořádá zimní soustředění každoročně a vždy se ho účastní děti z naší školy.

Tentokrát to byli žáci pátých až sedmých tříd. Počasí nám přálo a zdraví také, takže nezbývalo než lyžovat, zpívat, tančit a mít se dobře.
Díky všem dospělým, kteří bez nároku na honorář se i v dnešní době věnují dětem.

Všichni si také zazávodili. Dvě kola slalomu a sprint na běžkách v Osrblie (centrum slovenského biatlonu).

Na běžkách zvítězili Bára Hůsková před Luckou Kukulkovou a Karolínou Tannerovou. Mezi chlapci Adam Janča před Tomášem Kalačem a Davidem Jamným.

Ve slalomu pak Zlomková Karolína a Jamný David, druzí byli Tannerová Karolína a Adam Janča a třetí místo obsadili Lucka Kukulková a Tobiáš Michalčík.

Lyžovali jsme na sjezdovkách středisek Tále a Mýto pod Ďumbierom a u chaty na Hronci. Kdo se chtěl naučit na snowboardu, měl šanci.

Nejlepší den – čtvrtek! Karneval a večerní tance. Tak snad za rok v lepší době.