Atletický pětiboj

V úterý 5. března patřila tělocvična dívkám a chlapcům 1. – 4. ročníku, protože se všichni měli možnost zúčastnit již devátého ročníku soutěže Atletický pětiboj, kterou pro ně organizujeme. Máme zde skvělé moderní pomůcky a nářadí, tak proč je nevyužít? Děti postupně prošly 5 disciplínami. Při člunkovém běhu ukázaly svou rychlost, v překažkové dráze rychlost i obratnost, házecí dovednosti vyzkoušely v hodu oštěpem a medicinbalem a odraz ve skoku z místa.
Při slavnostním vyhlášení výsledků se mohli z pěkných cen radovat tři nejlepší chlapci a dívky z každého ročníku. Taktéž byli oceněny děti za nejlepší výkony v jednotlivých disciplínách.
Nejvšestrannějšími sportovci se stali Kristýna Ondrůšková z 2. C, Jan Šišák z 2. C a Emma Vránová z 3. A. Gratulujeme! /KAH, UHI/

Celkové výsledky si můžete prohlédnout v příloze