Aktuálně

Štafetový pohár opět pro Sportovku

Okresní kolo Štafetového poháru proběhlo na atletickém stadionu v Uh. Hradišti. Závodit přijely družstva dětí z 8 základních škol. Všichni běželi smíšené štafety mladších a starších chlapců a dívek - 8 x 100 m a 8 x 200 m. V každé kategorii běží 4 dívky a čtyři chlapci. Naši skvělí závodníci nedali opět soupeřům šanci a zvítězili ve všech štafetách.  Na krajské finále odjedou děti do Holešova 10. 5. Na 2. místě se umístila ZŠ Bojkovice, která taktéž postoupila do krajského finále, bronzové medaile putují do Hluku. Děti si taktéž mohly zasoutěžit v doprovodných disciplínách – skoku z místa a hodu medicinbalem. Damián Prášek byl ve své kategorii vyhlášen nejlepším skokanem.