Třída II. A

Domečku, domečku, kdo v tobě přebývá?

Výtvarná soutěž pro celou rodinu

Letos byla v naší škole vyhlášena domácí rodinná soutěž O nejkrásnější zimní domeček. Z naší třídy se zapojilo hned několik žáků a to: Natálka Radová, Adámek Franta, Honzík Soviš, Maty Jarmar, Valinka Vaculíková , Domča Říha, Luky Buják a Maty Bartoň. Jejich domečky jsou opravdu krásné. Ovšem budou to mít těžké, protože domečků se nakonec sešlo tolik, že nám zaplnily celou chodbu na 1. stupni naší školy. Jsou všechny velmi nápadité a originální. Bylo by těžké rozhodnout o tom nej nej, proto budou rozhodovat sami žáci svým hlasováním. Výsledky budou vyhlášeny v pátek 22. 12. před vánočními prázdninami. Ovšem drobnou cenu si odnesou všichni, kteří se do soutěže zapojili.

Děkujeme všem žákům i rodičům, kteří přidali ruku k dílu a vytvořili tak jedinečné kousky. Tato výstava stojí za to! Přijďte se přesvědčit sami.