AKTUÁLNĚ – SOUTĚŽ VE SBĚRU!

Na ZŠ Sportovní stále probíhá soutěž mezi školami, ale také jednotlivci a třídami naší školy ve sběru druhotných surovin.  Doposud jste přivezli do Sběrných surovin 12,5 tuny, za což všem moc děkujeme. (V loňském roce bylo odevzdáno 45 tun.) V letošním roce nebudou v měsíci dubnu přistaveny kontejnery na dopravním hřišti, takže prosíme, abyste pokračovali v odvozu druhotného materiálu do Sběrných surovin. Můžete vozit nesvázaný papír (časopisy, noviny, letáky…), drobné elektrospotřebiče a železo. Bohužel se stále nevykupuje karton a obalový materiál. Nejvíce se na sběru podílejí tradičně děti z 1. stupně, prosíme tedy o větší podporu této soutěže také u žáků 2. stupně.
Ekosoutěž, kterou se nám daří opakovaně vyhrávat, bude ukončena 14. června. (KAH)