třída I. C

První brusleni

V pondělí 13.10.2014 si žáci z I.C užili první bruslení na Zimním stadionu. Všichni byli moc šikovní. Tady je několik fotografií.

Prvňáčci v loutkovém divadle

Loutkové divadlo s kašpárkem se dětem moc líbilo. Naučily se, jak se chovat během představení a o přestávkách si taky trošku zacvičily a naučily se nové básničky. 

Ve škole

Projektový den se školní psycholožkou

V pondělí si žáci I.C užili hezké dopoledne s paní psycholožkou.Zahráli si zajímavé hry a nechybělo ani společné tvoření. Odpoledne se přišli podívat na svoje děti taky rodiče, kteří se zapojili spolu s dětmi do společných aktivit.

Učíme se číst

Už se umíme hezky hlásit a  přibylo nám taky hodně písmenek. Ve výtvarce jsme zkoušeli zapouštět barvy. Takové podzimní listy se nám podařily.

Jak plaveme

Podzimní hrátky v parku

Podívejte se jak jsme šikovní ve výtvarné výchově

Výukový program Advent

Dnes 2.12. se žáci zúčastnili zajímavé a naučné akce s názvem Advent. Již název napovídá, že řeč byla o vánočních zvycích a tradicích, které se v minulosti dodržovaly a některé se dochovaly až do současnosti. Už na začátku prosince na nás dýchla vánoční atmosféra. Během akce si děti vyrobily vánoční přáníčko pomocí prstových barev a krásnou svíčku z včelího vosku. Podívejte se, jak se jim to líbilo.

Mikuláš 

V pátek 5.12. k nám přišel do třídy Mikuláš se svou početnou družinou čertů a andělů. Děti byly plné očekávání, ale byly moc statečné a určitě si odnesly plno zážitků z masek a hezkých písniček za doprovodu kytary. Na závěr dostaly sladkou nadílku, do které se hned s chutí pustily.

Relaxační týden


 V relaxačním týdnu si děti užily zábavy i netradičního vyučování. Zasportovaly si a vyzkoušely, jaké to je, když je učí starší spolužáci. Podívejte se , jak se jim to líbilo.

Recitační soutěž

Třídní sněhuláci 

Hurá, vysvědčení!!!


Den pro rodinu

Dne 25.2. se naše třída zúčastnila filmového představení Rio 2 a dílniček.

Program e-on

Dne 3.3. se žáci naší třídy zúčastnili programu, kde se dozvěděli zajímavou formou spoustu zajímavých informací o elektřině, elektrospotřebičích a jakým způsobem je možné elektřinou šetřit.

Naši pejsci

Karneval na ledě 

Velikonoce v Muzeu

Jaro ve třídě

Projekt Ovocentrum

Hry bez hranic

Zdravé zuby

Kovosteel

Malá čarodějnice

Den dětí

Ranč Kostelany - školní výlet

Pasování prvňáčků na čtenáře

Závěr školního roku na zahradě u Jelénků


Poslední den před vysvědčením jsme prožili na zahradě u Jelénků. Počasí nám přálo a děti si užily den plný her a zábavy. Pochutnaly si na melounu a taky si mohly opéct špekáčky.Všem se nám tady moc líbilo.