Atletická olympiáda 1. stupně ZŠ

Základní škola Sportovní tradičně v měsíci květnu organizuje Atletickou olympiádu pro chlapce a dívky 1. stupně ZŠ.  I přes nepřízeň počasí se na místním atletickém stadionu sešli reprezentanti 8 základních škol /8 chlapců a 8 dívek ve dvou věkových kategoriích/, aby soutěžili v běhu na 60 m, 600 m, hodu kriketovým míčkem, skoku dalekém a štafetových bězích  4 x 60 m.  V chladném počasí malí sportovci předváděli skvělé výkony a patřili mezi ně i naši žáci.
Medailová umístění:
1. místo: Vránová E. /60 m/; Sukupová V. /60 m/; Hrdlíková D. /600 m/; Šuranský J. /600 m/; Elfmarková S. /skok/; Mareček L. /skok/; štafety ml. chlapců a dívek, štafeta st. chlapců
2. místo: Zelina S. /60 m/; Michelfeit A. /60 m/; Stejskal T. /600 m/; Mikulčík T. /skok/; štafeta st. dívek
3. místo: Basovník A. /hod/

Gratulujeme! /KAH/