Atletický Čtyřboj 2023

Tento rok proběhl Čtyřboj za pěkného jarního počasí. Sportovka s přehledem zvítězila téměř ve všech kategoriích. Svoji kategorii ovládli mladší žáci i žákyně. Ve starší kategorii zvítězily starší žačky. Starší žáci doplatili na zranění 3 opor a skočili na 2. místě za ZŠ Bojkovice. Mladší kluci obhájili 1. místo z předchozího roku.

Nejlepšími zádvoníky v mladší kategorii byli Tomáš Ondrušek a Marie Mojžišová.

Ve starší kategorii byl nejlepším naším závodníkem Mikuláš Petřík, který ve skoku vysokém skočil úctyhodných 180 cm! U starších žákyň to byla Sabina Müllerová.

Tým starších žáků soutěžil ve složení: Petřík M., Dvouletý J., Tichánek T., Hruška F., Bartoš D.

Tým starších žákyň: Müllerová S., Kukulková L., Pálková P., Sedláčková B., Zapletalová N.

Tým mladších žáků ve složení: Ondrůšek T., Lesa L., Beneš A., Šuránek M., Chvilíček J.

Tým mladších žákyň: Mojžišová M., Čevelová M., Erbanová V., Pajtinová M., Světničková V.

Všem našim závodníkům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí do dalších závodů.