Atletický čtyřboj – krajské finále

Krajské finále atletického čtyřboje se uskutečnilo 26. května v Otrokovicích na atletickém stadionu TJ Jiskra, kde naši školu reprezentovali žáci 6. – 9. ročníků.

Složení družstev:

Mladší žákyně:
Čevelová Martina, Erbanová Viktorie, Valentová Viktorie, Mojžišová Marie a Světničková Vanesa

Mladší žáci:
Tobiáš Michalčík, David Jamný, Marek Šuránek, Tomáš Ondrůšek a Dominik Novák

Starší žákyně:
Kukulková Lucie, Müllerová Sabina, Pálková Pavlína, Chodurová Kristýna a Zapletalová Nicol

Starší žáci:
Mikuláš Petřík, Jan Dvouletý, Tibor Fojtík, Maxim Vaněček a Barák Jiří

Součet bodů čtyř nejlepších závodníků družstva určoval celkové pořadí. Naše družstva bojovala „do posledního dechu“ a chlapci vybojovali vítězství v obou kategoriích, starším žákyním se podařilo získat druhé místo a mladší holky se umístily na čtvrtém místě.

Nejúspěšnějším čtyřbojařem naší výpravy se stal Mikuláš Petřík, který získal mezi všemi účastníky druhý nejvyšší bodový zisk a tím i stříbrnou medaili v jednotlivcích.

Gratulujeme všem reprezentantům naší školy a přejeme mladším a starším klukům hodně štěstí v republikovém finále v Opavě!