Aktuálně

ATLETICKÝ MÍTINK V OTROKOVICÍCH

Žáci naší školy a děcka z atletického oddílu se zúčastnili  velkých atletických závodů v městské hale v Otrokovicích. Žákovské kategorie mladších a starších žáků a žákyň byly obsazeny minimálně padesáti účastníky a o to byla cennější dobrá umístění. Medaile získali jen top závodníci. Komu se to povedlo z naší školy?  Nejlepší mladší žákyní celých závodů se stala Michaela Kučíková, která zvítězila v kategirii mladších žákyň v běhu na 40 yardů překážek, 40 yardů, skoku vysokém a obsadila druhé místo ve skoku dalekém. Libor Železník mezi mladšími žáky zvítězil v běhu na 40 yardů a skoku dalekém. Petr Vlachynský, vítěz v běhu na 40 yardů, Tomáš Ondrůšek, bronzový v běhu na 40 yardů překážek, Roman Zemek, třetí ve skoku vysokém, Ondřej Šípek, třetí ve skoku dalekém, Viktorie Valentová, bronzová ve skoku dalekém a stříbrný Štěpán Polešovský v běhu na 40 yardů překážek. Gratulujeme medailistům a také všem, kteří bojovali jako lvi.
Doufejme, že naši nejlepší závodníci uspějí i na Mistrovství Moravy.