Všechno nejlepší!
Hned ráno jsme oslavili s Barunkou její desáté narozeniny. Popřáli jsme jí hodně štěstí, radosti a úspěchů ve škole, hudbě, zpěvu, tanci a vůbec ve všem, co dělá. Takové krásné pohoštění jsme dlouho neměli, vynikající mini Pavlovy a tartaletky. Děkujeme mockrát, pochutnali jsme si všichni.
Takže, Barčo, hodně zdraví a ať tě život baví!