Třída VII. A

Beseda s atletkou Denisou Rosolovou /Helceletovou

V přímém přenosu s mistryní světa!

V pátek 27. 5. nás ve škole navštívila Denisa Helceletová, dříve Rosolová - bývalá česká atletka. Věnovala se i víceboji a skoku dalekému, její hlavní disciplínou byl ale zejména sprint a od roku 2012 běh na 400 metrů překážek.

Paní Helceletová nám povyprávěla o její kariéře, začátcích, o závodech, získání medailí i o pocitech, které přitom prožívala. Její povídání bylo velmi přínosné, i děti jí pokládaly spoustu otázek, na které velmi ochotně odpovídala.

Po přednášce následovala ukázková hodina a cvičení na atletickém stadionu právě pod vedením paní Denisy. Pro nás všechny to byla nejen zábava, ale především další zkušenost! Moc děkujeme!!

Při této příležitosti zrovna paní Helceletová pogratulovala i našim úspěšným štafetářům a nakonec rozdala své autogramy.