Předposlední školní den jsme strávili akčně. Během branného dne si děti vyzkoušely přenos zraněného, masáž srdce i stabilizovanou polohu, zopakovaly si dopravní předpisy a také vše, co si sbalit do evakuačního zavazadla. Ve volné chvilce jsem děti pozvala na nanuk za vysvědčení, na které se zítra určitě všichni těšíme!:))) A také nás pozdravila Bohunka a ukázala, jak krásně umí "HOPOTOČ":)