Česko vesluje

závody na veslařských trenažerech, 16. 11. 2023 v Uherském Hradišti

I letos jsme přijali nabídku závodit na veslařských trenažerech v rámci akce Česko vesluje. Sestavili jsme čtyřčlenná družstva od 6. po 9. ročník. Z dvanácti štafet se naší škole podařilo zvítězit ve čtyřech kategoriích: dívky a mix 7. třída a chlapci a mix 9. třída, čímž si zajistili účast na závodech v Praze, které se uskuteční v rámci mistrovství světa dospělých.

Jako škola jsme se umístili na krásném druhém místě, předběhla nás pouze ZŠ Větrná.

Všichni účastníci si zaslouží obrovskou pochvalu za odvedenou práci, spolupracovali skvěle jako tým a vzájemně si pomáhali a povzbuzovali se. Moc všem gratulujeme.

Štafety:

6. ročník: Korvas, Vičánek, Soviš, Obdržálek, Sladký; Pokorná, Kučíková, Bilíková, Tonnerová

7. ročník: Kaláč, Hruška, Mašlan, Dvořák; Čevelová, Borýsková, Hasoňová, Valentová

8. ročník: Ondrůšek, Dvouletý, Lesa, Marek; Pajtinová, Mojžíšová, Taftová, Světničková

9. ročník: Večeřa, Cornacchia, Hruška, Hofman; Kukulková, Tannerová, Sedláčková, Müllerová