Dny s relaxačními aktivitami jsou za námi

Vždy na konci pololetí si užíváme odpočinkový režim po intenzivní školní práci. Tradiční relaxační aktivity prolínaly výukou na celé škole.

Mezi velmi oblíbené hodiny patří ty, kdy starší učí mladší, a to nejen v hodinách Tv. Pravidelné bruslení a plavání mělo také volnou a zábavnou formu. Žáci prvního stupně vyjeli lyžovat na Stupavu, druháci upekli pizzu, někdo navštívil Smajlíkov nebo trampolínové centrum. Hodiny plné zajímavých chemických pokusů si užili žáci prvních tříd. Páťáci si vyšlápli na Rochus. Velmi častá byla návštěva Slováckého muzea i Knihovny BBB, která byla pro prvňáky i s besedou a možností přihlásit se. Také byla uspořádána ročníková kola recitační soutěže a vítězové nás budou reprezentovat v kole okrskovém.

Doufáme, že se tyto aktivity všem líbily, a už teď se budeme těšit na další netradiční vyučování s relaxací. Střípky ze tříd najdete ve fotogalerii a kdo hledá, ten se najde. (GAJ)