Třída VII. A

Dny zdravého životního stylu 1 - ČESNEKOVÝ RÁJ

[AKCE MEDVĚDÍ ČESNEK]

Ke zdravému životnímu stylu patří nejen pohyb, ale také zdravá strava. Tak jsme to spojili a uspořádali si výpravu na medvědí česnek do kunovského lesa. Počasí nám přálo, po ranních mrazících vykouklo sluníčko a my mohli odložit bundy.  Cestu tam jsme zvládli velice rychle, největším zážitkem bylo mávání na kamiony, které nám na oplátku krásně troubily:)

Po sběru zdravého medvědího česneku jsme ho šli také ochutnat. V hezkém kunovském lese si děti udělaly samy zdravou svačinku - chleba s máslem, zeleninou a česnekem:) Dobrou chuť.

Po té jsme se vyřádili - někdo hrál fotbal, jiný hoňku, další se houpali na houpačkách, nebo si házeli s míčem.

Na oběd do školy jsme přišli včas a každý si zaslouženě přinesl domů i výslužku - jak jinak, než medvědí česnek:)

PS: Děti si zaslouží velkou pochvalu, nasbíraly plnou tašku česneku i pro paní zástupkyni! Díky!!!