Florbalový turnaj v Uh. Brodě

„Sportovka“ opět zúčastnila tradičního florbalového turnaje v Uherském Brodě. Zastoupili jsme mladší i starší kategorii. Celkem se turnaje zúčastnilo 9 škol.

Mladší žáci skončili na 4. místě. O postup do finále jsme utkali se ZŠ UH. Brod. Škola, která se specializuje na florbal nás přehrála vysoko 6:1. Následně ve velmi vyrovnaném utkání o 3. místo kluci prohráli se Šumicemi 2:1. Nejlepším střelcem týmu byl Jakub Sladký.

Tým mladších žáků hrál ve složení:

V bráně: František Miroš

Obrana: Štěpán Polešovský, Lukáš Mareček

Útok: Jakub Švajda, Jakub Sladký, Roman Botek, Václav Novotný, Libor Železník, Lukáš Lechner

Starší žáci skončili rovněž na 4. místě. O postup do finále se Sportovka utkala se ZŠ Uh. Brod. Kluci „Broďáky“ dokázali důraznou a obětavou hrou potrápit a trochu smolně prohráli 2:0. Nejlepším střelcem týmu byl Lukáš Koudela.

Tým starších žáků hrál ve složení:

V bráně: Dominik Novák

Obrana: Adam Dvouletý, Dominik Chaloupka

Útok: Samuel Bílý, Ondřej Hoferek, Jakub Bartoš, Viktor Varmuža, Martin Riška, Sebastian Kokoruďa, Sebastian Šácha, Lukáš Koudela

Klukům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme v dalších zápasech více štěstí. (HRI)