Třída IX. A

Fotbalový turnaj v Hluku

Dne 31.5. se hrál fotbalový turnaj v Hluku. Klasickým způsobem na velkém hřišti v počtu 10+1 se utkalo 8 týmů našeho okresu. Tentokrát Sportovku reprezentovali žáci, kteří nejsou hráči FC Slovácko. V rozlosování základní skupiny jsme vyhráli nad Dolním Němčí 4:0 a Uh.Brodem 1:0, dále jsme remizovali s Bánovem 0:0. První místo ve skupině nás posunulo do finálového pavouka, kde jsme porazili v semifinále Šumice 3:1. Ve finále po strhujícím průběhu, opět s Uh.Brodem, jsme po základní hrací době remizovali 1:1, a tak se šlo na penalty. Štěstěna se nakonec přiklonila na naši stranu a po skvělém výkonu gólmana, který chytil 3 penalty, slavíme 1. místo. Gratuluji celému týmu a děkuji za vzornou reprezentaci mimo jiné také žákům třídy 7.A - jmenovitě: Davidu Chaloupkovi, Leoši Janouškovi a Dominiku Bartošovi! Vedoucí týmu, Adam Chromý.