Aktuálně

Halová atletická olympiáda a pohár pro Sportovku!

Tělocvikáři ZŠ Sportovní každý rok v měsíci březnu organizují v místní sportovní hale atletickou olympiádu pro děti z 1. stupně. A že je o tuto sportovní akci zájem, svědčí účast malých reprezentantů ze 16 základních škol v okrese. Soutěžilo se ve sprintu na 30 m, skoku z místa, hodu míčkem, vytrvalosti a vrcholem byly atraktivní štafetové běhy.
Žáci ZŠ Sportovní /8 dívek a 8 chlapců/ opět svými výkony nezklamali, v součtu získali nejvyšší počet bodů za svá umístění /300 b/ a s velkým náskokem zvítězili. Na 2. místě skončili žáci ZŠ TGM Bojkovice /229 b/, 3. příčka patřila ZŠ Staré Město /218 b/.
Školu reprezentovali: mladší kategorie - Vránová E., Vlachynská K., Berková L., Zemková T., Valenta A., Prášek D., Hrstka M., Zemek P.; starší kategorie - Sukupová V., Elfmarková S., Žišková L., Hrdlíková D., Kunovjánek A., Pavič B., Bičan A., Shumulikoski T.