Třída VIII. C

Lyžák

Na lyžák jsme jeli společně se 7.B a třemi dívkami z 8.B. V ranních hodinách jsme všichni nasedli do dvoupatrového autobusu a vyrazili na celkem dlouhou cestu. Po příjezdu na místo na nás čekal obrovský kopec, který se nám podařilo zdolat a pak se před námi objevila chata Paprsek. Druhý den jsme začali rozcvičkou. Po snídani se první a druhé družstvo vydalo na nedalekou sjezdovku. Třetí a čtvrté družstvo zůstalo na sjezdovce u chaty, kde jsme se naučili základy lyžování.Další den jsme se na nedalekou sjezdovku vypravili všichni. Potom nás čekal závod, běžkování, diskotéka, karneval a spousta dalšího . Za nás všechny asi můžu říct, že jsme si lyžák užili a v našich vzpomínkách zůstane navždy.

Alžběta Podškubková