McDonald's Cup - Sportovka ovládla okresní finále

Ve středu 3. 5. 2023 se uskutečnilo okresní finále 24. ročníku tradičního turnaje McDonald’s Cup.

16 školních týmů ve dvou věkových kategoriích, které postoupily z okrskových kol v Uherském Brodě a v Uherském Hradišti a letos nově 5 družstev z malotřídních škol si zahrály nejen o titul přeborníka okresu, ale především o postup do krajského finále.

Z vítězství se radovali v obou kategoriích žáci pořádající ZŠ Sportovní UH. Postup do krajského finále ve Zlíně si vybojovala netradičně i družstva umístěná na 2. místě, neboť letošní republikové finále tohoto Svátku fotbalu se uskuteční právě na stadionu v Uherském Hradišti a žáci ZŠ Sportovní mají účast jistou.
Gratulujeme našim fotbalistům a přejeme hodně štěstí při reprezentaci Zlínského kraje v republikovém finále.

Poděkování patří vedení sportovišť města Uh. Hradiště za poskytnutí atletického stadionu k uskutečnění turnaje.