Třída VI. A

Naše soustředění x nesoustředění

Těšili jsme se na třídenní sportovní soustředění, ale protože si paní učitelka Kahánková, která měla být organizátorkou, způsobila zranění, tak se toho ujala naše paní učitelka. Výlet byl vlastně 2 v 1 a na druhý den jsme využili perfektní pozici naší školy. Cíceúčelová hřiště jsme zcela ovládli. Přehazovaná, kopaná, tenis..... Před úmorným horkem jsme se měli kam ukrýt, no jasně - do školy. Tam byla svačina a odpočinek. Před sluníčkem, které nám bylo sice příjemné, ale přece jen na sportování bylo nebezpečné, jsme se ukryli v parku mezi stromy, kde jsme si zahráli hru. A to jsme s sebou měli všichni plavky, že skončíme na koupališti, ale bohužel, otevíralo se až ve 14 hodin.

I tato akce se hodně povedla. Ale třetí den se už nekonal, čekala na nás práce ve škole a hlavně - chyběl ještě jeden pedagogický pracovník, který při našem počtu žáků ve třídě musí z hlediska bezpečnosti být.