OKRESNÍ KOLO POHÁRU ROZHLASU

Ve středu 10. 5. se v Uherském Hradišti konal tradiční atletický závod žáků základních škol o Pohár rozhlasu.

V konkurenci deseti škol okresu Uherské Hradiště získali žáci naší školy první místa v soutěži družstev ve všech čtyřech kategoriích a postupují do krajského finále, které se bude konat ve Zlíně 23. 5.

Mezi jednotlivci se svými kvalitními výkony nejlépe umístili:

Starší žáci:                Petřík Mikuláš                      skok vysoký              186 cm

skok daleký               633 cm

Dvouletý Jan                        skok vysoký              178 cm

Zemek Roman                     skok vysoký              170 cm

skok daleký               567 cm

Vávra Matěj                          60 m                          7.78 vt.

Vaněček Maxim                   1500 m                       4:48,14 min.

Mladší žáci:              Beneš Adam                        1000 m                       3:08,79 min.

Lesa Lukáš                          1000 m                       3:09,71 min.

Ondrůšek Tomáš                 skok daleký                488 cm

4x60m/Ondrůšek, Riška, Novák, Lesa/                 31,57 vt.

Starší žákyně:         Tabery Sofie                         koule 3 kg                  9,00 cm

60 m                          8,84 vt.

Pálková Pavlína                   skok daleký               415 cm

60 m                          8,64 vt.

Müllerová Sabina                 skok daleký               464 cm

Mladší žákyně:      Čevelová Martina                 60 m                          8,85 vt.

600 m                        2:00,33 min.

Mojžišová Marie                    kriket                        44,65 m

Další členové družstva: Sedláčková B, Kukulková L., Ohnoutková S., Tannerová K., Zapletalová N., Taftová M., Světničková V., Kužílková A., Velentová V., Hasoňová T., Erbanová V., Mikulčíková E.