OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE ČR

Reprezentace krajů soutěžily v Olomouci při celorepublikové akci Olympiádě dětí a mládeže v různých sportech. Zlínský kraj výborně reprezentovali v atletice tři žáci naší školy. Deváťačka Markéta Prášilová, osmák Mikuláš Petřík a sedmačka Monika Železníková. Všichni tři vybojovali medaile ve svých individuálních disciplínách a Markéta ještě ve štafetě. Ve výběrech krajů jsou nejlepší atleti z celé republiky a ti se také utkají 17-18.9. na MČR. Doufejme, že se našim nejlepším podaří navázat na Olympiádu mládeže a vybojují cenné kovy i na MČR žáků v Jablonci. Markéta Prášilová bude reprezentovat oddíl Slovácké Slávie Uherské Hradiště v běhu na 60 a 150m, Mikuláš Petřík ve skoku vysokém a skoku o tyči a Monika Železníková buď na 800 nebo 1500m.