Opět jsme vybojovali republikové finále ve Štafetovém poháru

Krajské kolo této oblíbené soutěže pro děti z 1. stupně se uskutečnilo na atletickém stadionu v Holešově. Naši malí reprezentanti běhali skvěle, svým soupeřům nedali šanci a suverénně zvítězili ve všech 4 štafetách /8 x 100 m a 8 x 200 m/.   Po zásluze tedy mohou odjet již posedmé reprezentovat Zlínský kraj do celostátního kola, které se koná 23. května v Trutnově.
Na 2. místě se umístila ZŠ Zubří, bronzové medaile si odvezli žáci ZŠ Bojkovice.
Gratulujeme!
V doplňkových disciplínách jsme taktéž uspěli. Nejlepšími skokany z místa v mladší kategorii se stali K. Vlachynská a D. Prášek. Hod medicinbalem ovládla E. Vránová.

Školu reprezentovali:
mladší žáci: Vránová E., Vlachynská K., Berková L., Zemková T., Zemek P., Prášek D., Hrstka M., Valenta A.
starší žáci: Žišková L., Elfmarková S., Sukupová V., Ondřejová N., Otrusina D., Shumulikoski T., Bičan A., Kunovjánek A.
/KAH/