Pozvánka na 60. výročí ZŠ Sportovní

Naše škola slaví v tomto školním roce 60 let od jejího otevření.

Srdečně zveme na návštěvu školy v sobotu dne 14. října 2023 všechny rodiče a rodinné příslušníky současných i bývalých žáků, a samozřejmě i bývalé zaměstnance a absolventy této školy a jejich rodinné příslušníky.

Prohlídku školy, přichystanou pro tuto příležitost, je možné uskutečnit od 12:00 do 15:00 hodin. Ve 13:30 hodin proběhne v atriu školy společné krátké přivítání návštěvníků a hostů.

Ve škole bude možné zakoupit za částku 200 Kč speciální edici knihy „Uherskohradišťsko a ZŠ Sportovní“.

Akademie školy pro rodiče a hosty bude v kině Hvězda v pátek 13. 10. v 16:00 hodin a v sobotu 14. 10. v 15:00 hodin. Na tato kulturní vystoupení žáků bude možné vstupenky získat v on-line systému kina Hvězda (www.mkuh.cz). – Prodej vstupenek se zahajuje v pondělí 2. 10. 2023 v 18:00 hodin. V tento čas také bude zaslán rodičům do webové komunikace Bakaláři odkaz přímo na zakoupení vstupenek na Akademii.

Na Vaši návštěvu školy a Akademie se těší zaměstnanci a žáci školy.

Pozvánku si můžete prohlédnout zde.

Milan Melichárek, ředitel školy