Aktuálně

Přespolní běh – republikové finále

Dalším velkým úspěchem skončilo vystoupení našich žáků na republikovém finále v přespolním běhu, které se konalo 25. 10. v krásném prostředí Pilského rybníka u Žďáru nad Sázavou.

Do tohoto finále postoupili z krajských kol naši chlapci mladší i starší.

Družstvo dívek starších mělo účast také zaručenou, avšak kvůli zranění některých závodnic zde nenastoupilo.

V nabité konkurenci 16 nejlepších škol z celé republiky se naši kluci opět neztratili a vybojovali ve svých kategoriích bronzové medaile.

Na start se v každé kategorii postavilo 96 běžců (atletů, triatlonistů, biatlonistů, fotbalistů, lyžařů). Profil tratí byl kopcovitý a tak prověřil důkladně schopnosti všech.

Naše družstva byla tvořena převážně fotbalisty, kteří předvedli svoji skvělou kondici konkurenceschopnou i specialistům na běh.

Družstvo mladších chlapců:               1. Ondrůšek Tomáš