Republikové finále opět pro Sportovku

Deset nejlepších škol se sešlo na atletickém stadionu v Holešově v krajském kole Štafetového poháru pro žáky 1. stupně ZŠ, aby bojovalo o postup na republikové finále.
Naši žáci opět běhali skvěle, ve 3 štafetách zvítězili a jednou brali 2. místo. Po zásluze tedy mohou odjet již pošesté reprezentovat Zlínský kraj do celostátního kola, kde budou obhajovat loňské prvenství. Na 2. místě se umístila ZŠ Slovan Kroměříž, bronzové medaile si odvezli žáci ZŠ Hluk.
V doplňkových disciplínách zvítězili S. Zelina, S. Elfmarková a E. Vránová.
Finále se koná 25. května v Benešově u Prahy.
Gratulujeme a budeme držet pěsti!

Školu reprezentovali:
mladší žáci: B. Pavič, T. Stejskal, D. Bureš, S.Zelina, K. Garšicová, E. Vránová, S.Elfmarková, N. Šturmová, D. Hrdlíková.
starší žáci: Š. Elfmark, L. Železník, J. Šuranský, A. Michelfeit, A. Tichánková, L. Žišková, V. Sukupová, K. Vymazalová. /KAH, UHI/