Aktuálně

Rozlučkové utkání

Dne 5. června 2023 se ve „fotbalovém stánku 1. FC Slovácko“ tradičně odehrálo rozlučkové utkání našich deváťáků proti osobnostem z řad trenérů a učitelů ZŠ Sportovní.
Zápas byl v úvodních minutách trochu netradičně zahájen penaltou, kterou úspěšně proměnil Veliče Šumulikoski, a tím se osobnosti dostaly do vedení, kde se udržely až do konce zápasu.
Přes velkou snahu žáků a dvěma krásným gólům Petra Odiase a Jana Ondrise se ani letos nepodařilo klukům z 9. A dosáhnout nad osobnostmi vítězství.
O poločase byly vyhlašovány osobnosti tříd, které byly odměněny z rukou pana ředitele hodnotnou cenou a pamětním listem.
Celým zápasem, který skončil 2:4, nás provázela vynikající komentátorka Alena Kahánková, která si zaslouží také velké díky za zdařilý průběh celé akce.

Děkujeme všem, které jsme na travnaté ploše mohli vidět.