Třída IV. B

Rozlučkový fotbal

Deváťáci bojovali

Dnes dopoledne proběhlo rozlučkové fotbalové utkání deváťáků a osobností, tedy učitelů, trenérů i současných a bývalých hráčů první ligy nebo reprezentantů. Deváťáci dnes bojovali jako lvi, nejprve uhráli remízu 2 : 2. Muselo dojít na penaltový rozstřel a ten opět vyhráli deváťáci.

Je to velmi ojedinělé vítězství, dlouhá léta vyhrávaly osobnosti, tak doufáme, že o těchto mladých a nadějných fotbalistech ještě uslyšíme.

Hoši, do toho!