Třída IV. A

Sidonie - čtvrtek

VRŠATEC

Ve čtvrtek jsem vyrazili po snídani na zříceninu hradu Vršatec, která se nachází na Slovensku ve Vršateckém Podhradí. Počasí nám přálo, cestou jsme potkávali různé broučky, motýly, turisty i domorodce. U kapličky jsme si dali oběd a pokračovali jsme  svěže dále. Nakonec jsme "zdolali" nádhery vršatecké zříceniny a také si osvěžili  zdejší pověsti, o kterých jsme si povídali. Děti ušli neuvěřitelných 21 km a poté se zaslouženě občerstvili v sidonském pohostinství U Pekařů. Velkým překvapením pro nás byl "motorkář", ze kterého se nakonec vyklubal Štěpův taťka:)

Večer nás čekal táborák , kde jsme si zazpívali a holky také zatancovaly:) Celý den se skvěle vydařil:) Dětem patří obrovská pochvala!