Sportovní soustředění
V pondělí 1. 6. jsme společně vyrazily do krásné přírody Bílých Karpat - Do Sidonie. Ta se rozkládá v kouzelné přírodě Vlárského průsmyku. Po ubytování na penzionu POHODA jsme začali obědem a hned poté jsme sportovali na tamějších hřištích. Počasí nám první den moc nepřálo, ale nás to neodradilo. Nejsme z cukru:) Odpoledne jsme se šli společně projít , sezobnout pár lesních jahůdek a pozdravit mloky, kterých je tady spousta. Večer jsme vše společně zhodnotili ve společenské místnosti, zahráli si různé hry a zazpívali při kytaře. První noc a vlastně všechny další byly naprosto klidné a pohodové:)