PLNĚ SPORTOVNÍ DEN
Celé úterý bylo v duchu velkého sportování. Začali jsme poklusem naboso a rozcvičkou. Dále děti hrály turnaje v basketu a miniházené, člověče nezlob se, kubb, brannball, ringo a také navštívily outdoorové hřiště. Odpoledne je čekala velmi náročná hra - osmitisícovky. Při večerním zhodnocení nám však bylo řečeno, že je bavily nejvíc:) "Hodně pohybu, hodně zábavy":)
Večer jsme se opět sešli ve společenské místnosti, kde jsme si vyhodnotili den a také jsme společně pokračovali v týmové soutěži "uhádni slovo". Celý týden také děti soutěžily v přeskocích přes švihadlo a šplhaly po nově zrekonstruované lezecké zdi.
Myslím si, že fotogalerie je všeříkající.)