Třída II. A

ŠKOLA NARUBY

ČTENÍ NÁS BAVÍ

Zapojili jsme se do projektu knihovny ŠKOLA NARUBY, který má za cíl pozvat k našemu čtení rodiče, babičky, dědečky, sourozence, nebo třeba tety a strýce.

Číst můžeme také my sami, protože některým z nás už to jde hezky a zvládneme i těžší texty. Důležité je, že si pro sebe uděláme čas a společně s dospělými si dopřejeme u knihy nějakou tu společnou chvilku. Společné čtení pak děti dospělým ohodnotí, o přečteném textu si popovídají a nakreslí obrázek. Již jsme začali a některým to jde moc hezky! Posuďte sami...

Při každé návštěvě knihovny si čtenářské deníčky vezmeme s sebou, abychom je paní knihovnici mohli ukázat a popovídat si, jak se nám daří. No a uvidíme, třeba budou na konci roku ti největší čtenáři (děti + rodiče) hezky odměněni :)

S chutí do toho a půl je hotovo:)