Aktuálně

Slavnostní vyhlášení sportovních úspěchů a výsledků Ekosoutěže ve sběru

Stalo se pěknou tradicí, že se v posledním školním týdnu sejdou všichni žáci školy se svými učiteli v našem atriu, abychom si připomněli a ocenili vynikající sportovní výsledky našich žáků na celorepublikové úrovni a také slavnostně vyhlásili výsledky celoroční Ekosoutěže ve sběru druhotných surovin.
V úvodu zást. ředitele p. uč. Chvojka představil všechny úspěšné sportovce. Z rukou pana ředitele a obou paní zástupkyň všichni převzali poukázku do papírnictví a pamětní list, vítězové republikového kola navíc krásný dort. Oceněny byly úspěchy 1. stupně: mladší i starší dívky a chlapci za 3. místo ve finále Štafetového poháru v Trutnově a šikovní fotbalisté ze 4. - 5. roč. za skvělé vítězství ve finále Mc Donald´s Cupu, které proběhlo v Hradci Králové. Na 2. stupni dosáhli obrovského úspěchu chlapci ve fotbalovém turnaji FAČR, kteří přivezli zlaté medaile z republikového finále v Nymburku..
Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
Pak už pódium patřilo nejlepším sběračům 14. ročníku školní Ekosoutěže ve sběru papíru a dalších surovin, kterou organizují Sběrné suroviny. Letos žáci odevzdali 33 tun i přesto, že SS nepřijímaly obalový materiál a kartony. A kdo byli nejlepší sběrači jednotlivci? Na 1. místě se opět umístil Zdeněk Pelikán ze 4. B /1902 kg/, 2. příčka patřila Ester Hubíkové ze 3. B /1566 kg/ a třetí skončila Julie Jarková ze 4. C /1005 kg/. 40 nejlepších sběračů odjede 11. září zdarma na exkurzi do ZOO Lešná.
Nejlepšími sběrači se stali žáci 3. B /4337 kg, 289 kg na 1 žáka/, 2. místo obsadila třída 4. B /5170 kg, 229 kg na 1 žáka/ a třetí skončila třída 4. C /5044 kg, 208 kg na 1 žáka/. Po zásluze si všichni smlsli na výborných dortech a oceněny byly i další třídy.
Děkujeme všem, kdo podpořili tuto naši ekologickou aktivitu a přispěl tak ke snaze nás všech chránit životní prostředí. Moc si vaší podpory vážíme a děkujeme.

Mgr. Alena Kahánková /koordinátor soutěže/
Celkové výsledky k nahlédnutí v příloze.