Třída II. A

Sportovka oslavila 60. výročí a my s ní

Ve dnech 13. a 14. října oslavila naše škole 60. výročí. V pátek děti navštívily kino Hvězda, kde proběhla školní akademie. Na ní vystoupily děti z naší školy, kde prezentovaly své dovednosti a to nejen sportovní, ale také taneční, pěvecké i jazykové. Z naší třídy vystoupila na akademii Adrianka Donátková jako břišní tanečnice. Poté jí přišel pan ředitel osobně poděkovat a předat drobný dáreček. V sobotu proběhl v naší škole den otevřených dveří, kde jste mohli spatřit krásné výtvarné práce našich dětí, občerstvit se v "kavárničce", protáhnout se v tělocvičně v game zóně, nebo nahlédnout do síně slávy, ve které jsme si připomenuli bývalé žáky naší školy - nyní již významné osobnosti ve sportovní sféře. Například Dušana Melichárka, Michala Kadlece nebo Marka Panáčka.

I do dalších let přejeme sportovce jen to nejlepší, spokojené žáky, učitele a další zaměstnance školy.