Třída IV. A

Taneční pondělí

V pondělí si pro děti z 1. stupně připravily holky z 5. A tančení dopoledne. Děti si vyzkoušely po ročnících různé moderní taneční kreace a dokonce i cha- chu. Komu to nešlo, ten to alespoň zkusil. Důležité je, že byla sranda a nakonec si děti z prvního stupně zatančily také všechny společně. Páťačkám patří velké díky, že měly celé dopoledne výdrž v takovém horku tancovat! Takže ještě jednou - děkujeme!

Přikládám také úspěchy a zažitky dětí z víkendu, o kterých si každé pondělí povídáme. Tentokrát přikládám úspěchy fotbalové a rybářské:)