Třída IV. B

Toník slaví svátek

Všechno nejlepší

Toník, Tonda, Antonín - to je jméno jenom jednoho našeho spolužáka. Od první třídy mu říkáme Toníku, tak jsme mu dnes k jeho krásnému jménu popřáli všechno nejlepší. Věděli jste, že toto jméno nosí v naší republice více než 53 000 lidí?

Toníku, přejeme ti všechno nejlepší, zdraví, hodně školních a fotbalových úspěchů a hlavně, ať je ti se spolužáky dobře. Děkujeme za bonbóny.