Třeťáci se účastní vánoční soutěže na Wocabee

Vánoce už klepou na dveře, a tak tři skupiny žáků tříd 6. A, 6. B a 6. C pomohly našim třeťáčkům zúčastnit se vánoční soutěže ve Wocabee. Tato aplikace na osvojování si slovíček cizího jazyka je na Sportovce plošně využívána v anglickém jazyce všemi žáky 4. - 8. ročníků. Kovaní šesťáci se s chutí a velmi mile zhostili nové učitelské role a svým malým svěřencům ukázali základní orientaci na webu Wocabee a asistovali jim ve splnění balíčku jednoduchých slovíček v angličtině na téma Vánoce. Jelikož spolupráce ve dvojicích malý-velký jim šla hezky od ruky, zbyl rovněž čas na procvičení této nové slovní zásoby v podobě online hry jednotlivců a menších skupinek. Zúčastněným třeťákům držíme palce, ať se na ně při losování usměje štěstí. (BIC)