IX. A - 2022

Třídní výlet

kanoistika, triatlon, motokáry

Poslední společný výlet na základní škole - dva dny plné sportovních aktivit a zábavy.

V pondělí 20. 6. jsme vyrazili vlakem do Vnorov, kde na nás čekaly kánoe a 14 km dlouhá trasa po meandrující Moravě do Rohatce. Po návratu se hrál beach volejbal a po něm přišlo na řadu večerní grilování. Spaní ve školní tělocvičně bylo trochu dobrodružné a ne všichni byli ráno plní sil na náročný program druhého dne.

Úterní dopoledne patřilo triatlonu na štěrku ve Starém Městě. 100 m plavání, 10 km na kole a 2 km běhu (kluci) resp. 1 km běhu (holky). Vítězem dívčího závodu se stala Denisa Kubíková. Mezi chlapci byl nejrychlejší Štěpán Janoška. Odpoledne jsme vyrazili na prohlídku firmy B&B c.a., která se zabývá prodejem a zpracováním hutního materiálu. Poté nás čekala poslední aktivita - jízda na motokárách. Dvě hodin jsme měli dráhu jen pro sebe a ukázalo se, že máme v naší třídě několik velmi zručných řidičů - nejrychlejší kolo zajel Dominik Omelka.