Turnaj ve florbalu - 1. stupeň

Družstvo chlapců z 1. stupně skvěle reprezentovalo naši školu na turnaji v okresním kole florbalu, který se odehrál v Uh. Brodě.

Turnaje se zúčastnilo 8 týmů, hrálo se ve 2 skupinách. Základní skupinu jsme suverénně vyhráli s výsledky: Sportovka - Pitín 12:1, Mariánské nám UB 5:1, Prakšice 13:0. Ve čtvrfinále jsme porazili Bojkovice 10:0 a se stejným výsledkem jsme vyhráli s Uh. Ostrohem v semifinále.
Ve finále jsme se utkali se ZŠ Pod Vinohrady UB. Utkání bylo velmi vyrovnané, v základní hrací době skončilo 1:1. Následovaly nájezdy a ten nejdůležitější proměnil Theo Mikulčík.

Sportovka se tak mohla radovat z celkového vítězství a zaslouženého postupu do
krajského kola.

Na 2. místě skončila ZŠ Pod Vinohrady UB a bronzové medaile si odvezli kluci ze ZŠ Uh. Ostroh.

Školu reprezentovali:
A. Bičánek, J. Kmeť, J. Vojáček, L. Kadlec, J. Janda, T. Mikulčík, D. Bureš, A. Kozina
/KAH/

Poznámka redakce: Moc děkujeme paní učitelce Aleně Kahánkové za vedení tohoto týmu.